Lektor Dla Ciebie Andrzej Michalczyk

Szczegóły

Lektor z ponad 12-letnim doświadczeniem w pracy dydaktycznej; od 2005 roku prowadził zajęcia z klientami reprezentującymi rozmaite poziomy zaawansowania – od podstawowego (beginner) po najwyższy (proficiency).

 

Pracował również z klientami biznesowymi -pierwszym klientem biznesowym był manager salonu samochodów prestiżowych marki BMW w Gdańsku; specjalizuje się w języku branżowym, szczególnie w dziedzinach języka szeroko pojętego biznesu, sprzedaży,  a także języka prawnego; prowadzi i rozwija własną działalność gospodarczą, zatem jako prywatny przedsiębiorca zna i rozumie wiele potrzeb klientów z tego środowiska.

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w sesjach networkingowych poznał realia funkcjonowania współczesnego biznesu, problemy, z którymi borykają się przedsiębiorcy oraz nauczył się o nich rozmawiać w sposób, który prowadzi do wyszukiwania rozwiązań ich problemów.

Ponadto, wieloletnie doświadczenia praktyczne w sprzedaży kursów i szkoleń pozwoliły mu poznać specyfikę tej branży, dzięki czemu, jako praktyk biznesu i sprzedaży, prowadzi zajęcia w sposób autentyczny i merytoryczny.

Dzięki współpracy z osobami na stanowiskach kierowniczych i wyższych stanowiskach menedżerskich poznał potrzeby i oczekiwania klientów najbardziej wymagających i skutecznie dostosował metody pracy i prowadzenia zajęć ściśle do ich konkretnych potrzeb i oczekiwań.

Połączył swoją pasję i zamiłowanie do języka specjalistycznego oraz rozsupływania zawiłości terminologii branżowej z karierą zawodową.

Prywatnie, miłośnik sagi „Star Wars”.


Kontakt Info

509-094-966
Pl. Kaszubski, nr 8, lok. 311,
81-350 Gdynia

Wyróżnione

Reviews Summary

chart
Currently there are no reviews.

Write a Review

I accept the Terms and Conditions

Products

Lokalizacja: