Fabryka mebli WER-SAL Kaczorowscy Sp.J.

Szczegóły

HISTORIA FIRMY
„WERSAL” – Marka Która Zobowiązuje ... !

Fabryka Mebli „Wersal” to producent ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, oferujący bogatą ofertę mebli tapicerowanych, na którą składają się trzy kolekcje:
Elegance Line
Avangarde Line
Classic Line
Naszą siłą oraz znakiem rozpoznawczym jest wzornictowo mebli prezentowane w kolekcji mebli „Elegance Line”. To właśnie dzięki tej kolekcji Fabryka Mebli „Wersal” – zaledwie w ciągu kilku lat – zyskała sobie miano jednego z liderów wśród producentów mebli tapicerowanych w Polsce , jak również poza granicami kraju.

Fabryka Mebli „Wersal” oferując naszym Klientom trzy kolekcje mebli stara się spełniać wszelkie ich oczekiwania, pragnienia i marzenia. Znajduje to odzwierciedlenie w formie oraz stylistyce naszych modeli. Wyroby Fabryki Mebli „Wersal” łączą w sobie estetykę, funkcjonalność i bogate wzornictwo.
W naszej ofercie znajdą Państwo meble ekskluzywne, nowoczesne i tradycyjne w szerokiej gamie tkanin i skór naturalnych.
Nasze kolekcje nawiązują do najnowszych trendów w meblarstwie europejskim i światowym.

Stawiając na dynamiczną i wyspecjalizowaną kadrę kierowniczą głodną sukcesu oraz młodą załogę z głową pełną pomysłów jesteśmy w stanie sprostać zarówno każdemu wyzwaniu, jak i wszelkim oczekiwaniom stojącym na naszej drodze w dążeniu do doskonałości w produkcji mebli.

Fabryka Mebli „Wersal” – już sama nazwa nas zobowiązuje do tego, że na tym co osiągneliśmy nadal nie można poprzestać i należy dążyć do doskonałości w tym co lubimy i potrafimy robić najlepiej – „tworzyć z pasją” – dla wszystkich naszych Klientów.

Fabryka Mebli „Wersal” powstała w 1989 roku w miejscowości Jankowy. Jej założycielem jest Zbigniew Kaczorowski, który swą produkcję rozpoczął – jak sam wspomina do dziś – „w małym warsztacie z jednym pracownikiem”, ale i z jedną wizją – „tworzyć meble z pasją”.
Na samym początku skoncentrowano się na produkcji mebli tapicerowanych. Z upływem czasu zakład poszerzył asortyment o narożniki kuchenne, stoły, krzesla, ławy. W późniejszym czasie dział ten został rozwiązany, a wolne moce przerobowe zostały wykorzystane do zwiększenia produkcji mebli tapicerowanych.
Przełomowym okresem dla rozwoju firmy były lata 2005-2006, w których nastąpił dynamiczny rozwój firmy. Przemyślane inwestycje, nowoczesne technologie, a przede wszystkim tworzone z pasją ciekawe i bogate wzornictwo sprawiły, że obecnie Fabryka Mebli „Wersal” jest jednym z liderów w branży meblowej.

Fabryka Mebli „Wersal” jest obecnie jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów mebli wypoczynkowych w Polsce.
Fabryka jest podzielona na dwa zakłady produkcyjne.
Pierwszy produkuje konstrukcje drewniane oraz ozdoby drewniane. Wyposażony jest w nowoczesne maszyny, technologie oraz centra obróbcze. Posiada własny tartak, suszarnie do drewna oraz lakiernie do ozdób drewnianych.
Drugi produkuje wyrób finalny - meble wypoczynkowe oparte na trzech liniach produkcyjnych: elegance, avangarde, classic. Własna projektownia, tapicernia o podwyższonym standardzie pracy, specjalistyczna szwalnia z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz krojownia wyposażona w centra obróbcze do rozkroju tkanin (cuttery), to atuty, które bez wątpienia pozwalają zaliczyć obiekt do jednych z najnowocześniejszych w Polsce.

Rzetelna praca, konsekwencja, a przede wszystkim upór w dążeniu do celu sprawiły, że z małego zakładu produkcyjnego powstała fabryka zatrudniająca około 300 osób.


Kontakt Info

62-78-29-219
JANKOWY 1A
Baranów

Wyróżnione

Reviews Summary

chart
Currently there are no reviews.

Write a Review

I accept the Terms and Conditions

Products

Lokalizacja: