PLATINUM OIL Wielkopolskie Centrum Dystrybucji Sp.z o.o.

Szczegóły

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o. działa na rynku od 2000 roku. Oferta skierowana jest do sklepów motoryzacyjnych, stacji paliw, zakładów przemysłowych, hurtowni motoryzacyjnych, myjni, warsztatów i serwisów samochodowych, baz transportowych oraz dla rolnictwa.

Spółka w ofercie posiada oleje silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne, a także oleje przemysłowe, smary produkcji Orlen Oil oraz innych renomowanych marek. Oprócz tego oferuje: parafiny, masy parafinowe, płyny eksploatacyjne, płyny do chłodnic oraz chemię i akcesoria samochodowe. Dynamiczny rozwój Firmy oraz zapotrzebowanie ze strony Klientów miało istotny wpływ na decyzję o uruchomieniu Oddziałów w miejscowościach: Gorzów Wlkp., Ostrów Wlkp., Toruń oraz Zielona Góra, dzięki czemu Spółka poszerzyła obszar swojej aktywności również na województwa lubuskie i kujawsko- pomorskie.

Wykwalifikowany personel Firmy zapewnia fachowe doradztwo techniczne, szybką i sprawną obsługę, serwis oraz dostawę pod wskazany przez Klienta adres. Przedsiębiorstwo inwestuje w rozwój na rynku i we własną bazę magazynowo- logistyczną, dzięki czemu obecnie posiada Centrum Dystrybucyjne z kompleksem biurowym oraz halą magazynową na około 4500 miejsc palet. Spółka prowadzi liczne szkolenia dotyczące oferowanych produktów, nowości rynkowych i zmieniających się trendów zarówno dla pracowników, jak i swoich Klientów.
W ramach działań Firma zapewnia serwis olejowy, w ramach którego oferuje monitoring, a także wykonywanie regularnych badań analityczno- kontrolnych olejów. Od listopada 2004 roku, na podstawie decyzji Naczelnika Urzędu Celnego w Poznaniu, Spółka prowadzi skład podatkowy, zgodnie z Ustawą o podatku akcyzowym oraz aktami powiązanymi. Dzięki tej decyzji firma uzyskała pozwolenie na sprzedaż do zakładów przemysłowych, które są uprawnione do dokonywania zakupów w trybie „zawieszonej akcyzy”.

Od maja 2006 roku Spółka Platinum Oil jest właścicielem Zakładu Produkcji Płynów i Kosmetyków dla Motoryzacji. Zakład ten produkcje i konfekcjonuje płyny eksploatacyjnych i kosmetyki samochodowe (Zapachy, szampony samochodowe, odmrażacze do szyb itp.).

W trosce o jakość oferowanych wyrobów i środowisko naturalne, działania Firmy realizowane są w ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania, spełniającego wymagania normy PN-EN ISO 9001:2009 i PN-EN ISO 14001:2005. Celem przedsiębiorstwa jest jak najlepsze zaspakajanie potrzeb klientów.


Kontakt Info

Budowlanych 3-5
Baranowo

Wyróżnione

Reviews Summary

chart
Currently there are no reviews.

Write a Review

I accept the Terms and Conditions

Products

Lokalizacja: