Adam Nowak Elektryk Com

Szczegóły

Firma Elektryk Com. Adam Nowak działa w Piekarach Śląskich i okolicach. Oferujemy kompleksowe usługi elektryczne dla klientów indywidualnych i firm. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji elektrycznych, pomiarów i wielu innych. Ponadto naprawiamy awarie elektryczne.

Każde powierzone nam zlecenie realizujemy profesjonalnie i fachowo. W codziennej pracy kierujemy się wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą związaną z elektryką. Posiadamy niezbędne kwalifikacje do wykonywania usług elektrycznych oraz specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu możemy być niezwykle precyzyjni.

Wszelkie instalacje elektryczne wykonywanie są zgodnie z normami unii europejskiej i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Każda instalacja zrealizowana prze naszą firmę to gwarancja trwałości i funkcjonalności. 

Oferujemy kompleksowe usługi elektryczne:
  • instalacje elektryczne,
  • instalacje oświetleniowe,
  • instalacje odgromowe,
  • pomiary elektryczne,
  • naprawa awarii,
  • kosztorysy elektryczne.
Naszym klientom służymy fachowym doradztwem i pomocą w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Wykonujemy profesjonalne kosztorysy elektryczne, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii możemy znacznie zoptymalizować koszty związane z montażem instalacji.
​Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Piekary Śląskie, jednak teren naszego działania jest znacznie większy i obejmuje także okolice tego miasta. 

Kontakt Info

512-151-348
I Armii Wojska Polskiego 1 41-949
Piekary Śląskie

Wyróżnione

Reviews Summary

chart
Currently there are no reviews.

Write a Review

I accept the Terms and Conditions

Products

Lokalizacja: