Katarzyna Gruszka Panel-System

Szczegóły

Zajmujemy się produkcją obiektów z płyt warstwowych przeznaczonych dla małych, dużych przedsiębiorstw oraz indywidualnych klientów.

Oferujemy Państwu wykonanie i sprzedaż obiektów o szerokim zastosowaniu i funkcjonalności.

Wykonywane przez nas obiekty mogą być zabudową tymczasową lub stałą spełniającą również warunki sanitarne. Ważne jest, że nasze obiekty charakteryzują się szybkim montażem i demontażem, a także możliwością rozbudowy.

Pawilony wykonujemy w technologii lekkiej obudowy to znaczy lekka konstrukcja stalowa, ściany i dach wykonane z płyt warstwowych ( płyt obornickich) o rdzeniu styropianowym lub poliuretanowym. Obiekty te nie wymagają fundamentów. Do budowy naszych obiektów wykorzystujemy płyty warstwowe wiodącego, polskiego producenta firmy EUROPANELS.

Każdy obiekt wyprodukowany przez nas jest odwzorowaniem indywidualnych potrzeb klientów, unikatowy wygląd, ciekawa kolorystyka elementów ozdobnych i obróbek wykończeniowych tworzą niepowtarzalny obiekt, który z pewnością zwiększy zainteresowanie i przyciągnie potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych.

Nasze wyroby produkowane są na podstawie Aprobaty Technicznej AT-15-3694/2012 wydanej przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie a jakość naszych obiektów potwierdza wciąż rosnące grono zadowolonych Klientów.Nasze produkty możecie Państwo znaleźć na terenie całej Polski.


Kontakt Info

506-163-339
Chrobrego 3
Łomianki

Wyróżnione

Reviews Summary

chart
Currently there are no reviews.

Write a Review

I accept the Terms and Conditions

Products

Lokalizacja: