Robert Ciastoch CEER

Szczegóły

Ceer Krasnystaw Firma Ubezpieczeniowa - ubezpieczenia OC i AC oraz inne 

 

CEER to ponad 20 lat kompetencji w sprzedaży i obsłudze klienta. Nasza firma zapewnia najwyższe standardy i wysoką jakość. Stałe doskonalenie personelu przyczynia się do obsługi na najwyższym poziomie. Wysokie kwalifikacje, wiedza i doświadczenie naszych pracowników są skorelowane z efektywnym zastosowaniem nowoczesnych technologii biznesowych co zapewnia nam stały rozwój. Kadrę tworzą ludzie z pasją kreujący wizerunek , wiarygodność i siłę firmy. Praca to dla nas wyzwanie które mobilizuje do większego zaangażowania. Chcemy podnosić standardy etyczne i zawodowe na coraz wyższy poziom i dostarczać Klientom bezpieczeństwo i zadowolenie. Z naszych usług skorzystało już wiele firm i wiele osób. Zapewniamy indywidualne doradztwo, koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze klientów. Nasze wartości to uczciwość i odpowiedzialność które decydują o trwałości firmy i zaufaniu ze strony Klientów i Partnerów.


Kariera w CEER

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą która poszukuje osób charakteryzujących się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, chęcią podnoszenia kwalifikacji, efektywnością, kreatywnością i pracą w zespole.

- praca w nowoczesnej firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- szansę awansu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV+ List motywacyjny) pocztą elektroniczną na adres: ceerau@interia.pl

Pozdrawiamy


Kontakt Info

604-886-555
Orłów Murowany 69
Izbica

Wyróżnione

Reviews Summary

chart
Currently there are no reviews.

Write a Review

I accept the Terms and Conditions

Products

Lokalizacja: